Diskuse
Úvodní stránka > Pro účastníky > Diskuse
Karel V
9.6.2026 17:35Do auta počítám s Jitkou, Zuzkou a Zorou. Manželka nejede, tak se dá ještě jedna duše vmáčknout. Odjezd budu ladit na 15:00 ze Smíchova / Obchodní centrum Nový Smíchov. Cílová stanice předpokládám parkoviště Lidl u autobusového nádraží Vimperk (je to tak?). Záchytný telefon 724 023 120.
Hanka
2.6.2026 21:17Když bude zejtra pršet, tak to bude moc hezký! Jdeme ven !
Pro čundráky jsem připravila tabulku, kde se každý zapíše, v jakým autě a s kym jede, ať v tom neni bordel. Pápá
Pro čundráky jsem připravila tabulku, kde se každý zapíše, v jakým autě a s kym jede, ať v tom neni bordel. Pápá
BC97 - ceník
28.5.2026 21:14Bootcampáci, protože je další bootcamp trochu kratší, budete platit méně. Aby v tom ale nebyl hokej, bude to tak, že kdo má 1 - 10 bootcampů má to za 2400,-, kdo má více než 10 bootcampů platí 2000,-. A protože jsme solidní firma, všichni přihlášení mají Malostranský Bootcamp Triatlon ZADARA. Povinně! :)
Anička Ch
27.5.2026 13:37Ahoj, info pro čundráky – s Petrem jsme domluvení, že pojedeme spolu, ať se u Karla nemačkáme v 5. V autě jsme zatím jen 2, takže můžeme ještě někoho přibrat.
Koller
25.5.2026 13:31Zdar. Pojedu take autem. Odjezd Andel. Kdo by chtel, tel. cislo na me řekne Hanka 😉 Diky
Petr Pavel
25.5.2026 8:29Pro Aničku Ch / kohokoli, kdo jede na čundr a ještě nemá odvoz: Rád bych se přidal nebo mohu vzít auto. Tel. / WhatsApp 724 740 204 nebo FB Messenger
Anička Ch
23.5.2026 12:29Ahoj, Karle já zatím nemám odvoz. Jestli nabízíš ještě 1 volné místo, tak se ráda svezu. Pokud je naopak aut málo, můžu jet svým a mám 4 volná místa.
Zora
22.5.2026 14:11Ahoj Karle, v tom případě se prosím hlásím o místo v autě. Díky
Karel V
22.5.2026 13:56Ahoj, na "čund" vezmu auto. O místo se hlásila Zuzka Dzuganová a Jitka Patková (?). Takže mám ještě dvě místa. Odjezd vidím kolem třetí od Anděla ... ale upřesním časem.
HF čundr - schůze čundráků
21.5.2026 14:48Zítra hned po "NAZDAR/ZDAR!" po cvičení na dvorku se sejdou všichni čundráci a proběhne první krátká čundrácká schůze. Něco vám musíme říct. Buďte tam Bibi, Veroniko, Jozífku, Zorko, Kollere (ten asi ne, tomu pak zavoláme), Barboro, Petro, Petro, Naďo, Helčo, Jitko, Karle, Soňo, Zuzko, Štěpáne, Aničko, Hanko, Emile.
Hanka
20.5.2026 10:20Zejtra je joga v tělocvičně, kecky nechte doma. A protože jsme solidní firma, můžete si s sebou vzít zadara svuj protějšek / ženu, muže, partnera, partnerku, psa.../ a my vám je taky rozhejbeme!!!
Začátek v 6.45 jako normálka.
TUŽME SE!
Začátek v 6.45 jako normálka.
TUŽME SE!
Vera
17.5.2026 19:53Zítra jóga, je to tak? Ď :-)
Hanka
13.5.2026 9:52V pátek to bude jako dneska. Možná, že nás pustí do šatny, když ne, tak k Mengelemu.
A protože jak každý ví, jsme solidní firma, tak pondělí, který nebylo bude ve čtvrtek 21.5., a bude joga. V tělocvičně. A pak v pátek 22.5. je to naposled, a hned se přihlašte na poslední Boot před prázdninama od 1.6.
TUŽME SE!!
A protože jak každý ví, jsme solidní firma, tak pondělí, který nebylo bude ve čtvrtek 21.5., a bude joga. V tělocvičně. A pak v pátek 22.5. je to naposled, a hned se přihlašte na poslední Boot před prázdninama od 1.6.
TUŽME SE!!
Hogo Fogo Čundr: 12. - 14.6.
11.5.2026 9:37Bootcampáci, zatím se vás přihlásilo jen 8 čundráků. Kdo byste chtěli na čundr jet, neváhejte prosím a hlašte se, fakt. Najde se vás alespoň 15, kdo se nebojí spát pod širákem s vlky, jíst paznehtem z bůvola a jít pašeráckou stezkou Krále Šumavy?
Hanka
10.5.2026 17:58Zitra ma byt zrovna od sedmi do osmi slejvak. Smula. Jogu na Kampe musim zrusit, ale my Vam to nejak vynahradime, to se nebojte! Ve stredu se sejdeme v 6.35 pred vratnici a jdeme se prevleknout do bezeckeho do hostelu!
Hanka
10.5.2026 17:58Zitra ma byt zrovna od sedmi do osmi slejvak. Smula. Jogu na Kampe musim zrusit, ale my Vam to nejak vynahradime, to se nebojte! Ve stredu se sejdeme v 6.35 pred vratnici a jdeme se prevleknout do bezeckeho do hostelu!
Hanka
7.5.2026 18:08Takže jak to bude příští týden?
Protože v Tyršáku bude celý týden probíhat "The 29th TAFISA WORLD CONGRESS" /mezinárodní kongres o sportu/, tak se tam sportovat nebude a hotovo.
V pondělí teda půjdeme na Kampu a dáme si tam jogu. Spicha v 6.35 před vrátnicí č.2 s karimatkama a přesun na Kampu na trávník. Jestli bude slejvák, tak máme smůlu, joga nebude, a někdy nevím kdy, vám tu hodinu nahradíme. V neděli napíšu na diskusi.
Ve středu 13.5. se jde ven, spicha máme v 6.35 před vrátnicí č.2, pan vrátný nám otevře Hostel Tyrš,/ za rohem/ tam se převlíkneme a po doběhu se tam můžeme osprchovat.
V pátek 15.5. to samý. Spicha v 6.35, převlíkačka v Hostelu.
Na nikoho se nečeká, pan vrátný hostel v 6.45 zamkne a vrací se do své budky.
TUŽME SE!
Protože v Tyršáku bude celý týden probíhat "The 29th TAFISA WORLD CONGRESS" /mezinárodní kongres o sportu/, tak se tam sportovat nebude a hotovo.
V pondělí teda půjdeme na Kampu a dáme si tam jogu. Spicha v 6.35 před vrátnicí č.2 s karimatkama a přesun na Kampu na trávník. Jestli bude slejvák, tak máme smůlu, joga nebude, a někdy nevím kdy, vám tu hodinu nahradíme. V neděli napíšu na diskusi.
Ve středu 13.5. se jde ven, spicha máme v 6.35 před vrátnicí č.2, pan vrátný nám otevře Hostel Tyrš,/ za rohem/ tam se převlíkneme a po doběhu se tam můžeme osprchovat.
V pátek 15.5. to samý. Spicha v 6.35, převlíkačka v Hostelu.
Na nikoho se nečeká, pan vrátný hostel v 6.45 zamkne a vrací se do své budky.
TUŽME SE!
Hanka
5.5.2026 21:08Kdo si myslí, že zítra budeme v tělocvičně, tak to teda nebudeme! Jde se ven do přírody.
TUŽME SE!
TUŽME SE!
Hogo Fogo Čundr: 12. - 14.6.
4.5.2026 12:46 A teď už žádné vytáčky a výmluvy! Připravili jsme pro vás opravdu nezapomenutelný čundrácky/sportovní víkend. Hlašte se a hezky si to spolu užijeme. Stejně jako vloni. A nebojte, bude to kratší :) Těšíme se na vás! https://www.sportujme.cz/index.asp?menu=719
Hanka
27.4.2026 9:38Tento týden ve středu ven a ve čtvrtek /místo pátku/ taky ven!
Hanka
23.4.2026 8:42Jak se můžete přesvědčit, Petřín je krásnej a jako stvořenej pro naše společné setkání.
Ve středu, 17.června si přijďte zazávodit a potom to všechno probereme hned v cukrárně vedle startu. Přihlašte se zde: https://www.olympijskybeh.cz/zavody/praha-petrin-2026
Určo nebudete litovat, je to pěkná akce uplně pro všechny, stačí, když se zvládneš nějak přemísťovat jakoukoli rychlostí!!
Čus a těším se.
Ve středu, 17.června si přijďte zazávodit a potom to všechno probereme hned v cukrárně vedle startu. Přihlašte se zde: https://www.olympijskybeh.cz/zavody/praha-petrin-2026
Určo nebudete litovat, je to pěkná akce uplně pro všechny, stačí, když se zvládneš nějak přemísťovat jakoukoli rychlostí!!
Čus a těším se.
Hanka
23.4.2026 8:38Uši umejt, neboť to, co jste si za ně zapisovali minule už nepla. Státní svátky oslavíme po vzájemném konsensu/su/ důstojně a v klidu, a pátky 1.5. a 8.5. nahradíme čtvrtky 30.4. a 7.5. Tak si to zapište za uši!!!!
Hanka
20.4.2026 9:13Ve středu jdeme dělat tělocvik ven!
Hanka
15.4.2026 20:19Ahoj cvičenci!
Za uši si zapište, že i když jsou 1.5. a 8.5. státním svátkem, jsou to pátky a jelikož my jsme solidní firma, tak státní svátky oslavíme ranní během! Pak si můžete slavit dál kde chcete.
/ Popravdě : nemáme kdy vám tyto pátky nahradit, neboť v průběhu května bude v Tyršáku dost omezeních a prostě se to nikam nevejde/.
Píši vám to s předstihem, abyste se na to připravili. Kdo chce mít 100% docházku, bude muset odjet na chalupu až v pátek ráno :-)
TUŽME SE!! Pápá
Za uši si zapište, že i když jsou 1.5. a 8.5. státním svátkem, jsou to pátky a jelikož my jsme solidní firma, tak státní svátky oslavíme ranní během! Pak si můžete slavit dál kde chcete.
/ Popravdě : nemáme kdy vám tyto pátky nahradit, neboť v průběhu května bude v Tyršáku dost omezeních a prostě se to nikam nevejde/.
Píši vám to s předstihem, abyste se na to připravili. Kdo chce mít 100% docházku, bude muset odjet na chalupu až v pátek ráno :-)
TUŽME SE!! Pápá
Hanka
14.4.2026 20:39Zejtra jdeme cvicit telocvik do telocvicny!
hanka
11.4.2026 23:00V pondělí na značkách v 6.45.
Kdo se nepřihlásil, tak to udělá, že jo.
Nebo to zavřem!
Hanka
30.3.2026 21:47Ve středu ven a hned ve čtvrtek, /místo velikonočního pátku/ taky ven!!!
Hanka
30.3.2026 21:45Tak šup! :-) Dnes ještě za levno
https://www.olympijskybeh.cz/zavody/praha-petrin-2026
Je to hlavně společenská událost s mejdanem v cukrárně :-)
https://www.olympijskybeh.cz/zavody/praha-petrin-2026
Je to hlavně společenská událost s mejdanem v cukrárně :-)
Hanka
27.3.2026 9:38V pondělí, 30.3. je joga, ve středu jdeme ven a v pátek jsou velikonoce, tak se sejdeme o den dřív, ve čtvrtek, a slavnostně to zakončíme, abychom to mohli za týden,13.4. v pondělí, zase slavnostně otevřít. Již po devadesátéšesté. Stý Bootcamp se blíží!!! Trénujte!
Hanka
23.3.2026 10:19Ve středu jsme v tělocvičně!
Tomáš Budka
18.3.2026 18:40Ahoj,
přátelé, mě sice teď stále ještě limituje bolavá hlava, ale chci připomenout, že už za 10 dní, tedy 28. 3. 2026 je v sobotu večer sraz na Labské boudě na setkání ke 4. ročníku akce *Po stopách Hanče, Vrbaty a Ratha*.
Těším se na vás v co možná nejhojnějším počtu 🙂
Při pohledu z okna je to možná zvláštní pozdrav, ale: SKOL!
Hanka
12.3.2026 8:30Registrace na Petřín zde!
Vy budete šťastní, handicapované děti, kterým vaše prachy za registraci přijdou budou šťastné, a já budu šťastná, že dostanu pochvalu od Olympijského výboru,.. a že vás tam všechny uvidím!
Nakonec to nemusíte běžet, stačí si trasu 5,5 km jen tak proklusnout. Pro vítěze mám ale jako každoročně zase ňamňam dorty.
https://www.olympijskybeh.cz/zavody/praha-petrin-2026
Tak kdo ještě neni v seznamu, tak se zapište, ted je to ještě zalevno. A nedělejte scény!!!!
Vy budete šťastní, handicapované děti, kterým vaše prachy za registraci přijdou budou šťastné, a já budu šťastná, že dostanu pochvalu od Olympijského výboru,.. a že vás tam všechny uvidím!
Nakonec to nemusíte běžet, stačí si trasu 5,5 km jen tak proklusnout. Pro vítěze mám ale jako každoročně zase ňamňam dorty.
https://www.olympijskybeh.cz/zavody/praha-petrin-2026
Tak kdo ještě neni v seznamu, tak se zapište, ted je to ještě zalevno. A nedělejte scény!!!!
Hanka
9.3.2026 22:10Kdo ještě není přihlášen na Olympijský běh na Petříně, tak šupšup, je to téměř Bootcampácká akce, kde se všichni můžeme sejít, popoběhnout 5 kiláků a pak se do noci veselit v cukrárně hned vedle startu.
Tady je odkaz https://www.olympijskybeh.cz/zavody/praha-petrin-2026
Ještě je to za dvěstěpade, což je velice solidní cena, tak neváhejte!
Budete šťastnííííí :-)
Tady je odkaz https://www.olympijskybeh.cz/zavody/praha-petrin-2026
Ještě je to za dvěstěpade, což je velice solidní cena, tak neváhejte!
Budete šťastnííííí :-)
Hanka
9.3.2026 9:33Ve středu jdeme ven!
Tomáš Budka
4.3.2026 13:12Milý přátelé, někteří o tom už asi ví, ostatním rád připomenu … Rád bych vás pozval na už 4. ročník akce Po stopách Hanče, Vrbaty a Rahta, který se uskuteční v neděli 29. 3. v Krkonoších.
Veškeré informace najdete buď na tomto odkazu, nebo já rád doplním já.
Budu se na všechny těšit!
https://www.facebook.com/events/905894791848904/?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[%7B%22mechanism%22%3A%22your_upcoming_events_unit%22%2C%22surface%22%3A%22bookmark%22%7D]%2C%22ref_notif_type%22%3Anull%7D
Hanka
3.3.2026 15:34Zitra bude tělocvik v tělocvičně!
Jéňa
26.2.2026 11:12Zajímavost k termínu kurzu (5.6.-7.6.):
5.6.1944 krátce před půlnocí vzlétlo z jižní Anglie přes 800 letadel (800-1200, údaje se liší, někdo započítává i kluzáky, někdo jen motorová letadla...) s výsadkáři . Ti měli znemožnit Němcům posílat posily na pláže v Normandii během vylodění. Tím začala Operace Overlord. A protože samotný seskok by měl být 6.6., tedy v den výročí, můžete říkat, že jste skákali na výročí Dne D. (A to je děsně cool :) )
Hanka
24.2.2026 15:51Ve středu - zítra jdeme dovnitř.
A máme tu další lákavou nabídku! Kdyby si někdo chtěl udělat hezký víkend a být celosvětově uznávanej jako hrdina, tak v termín u 5.-7.6. děláme s Emilem kurz parašutismu pro prvoskokany. Prostě si sami vyskočíte z letadla. Je to jednoduchý, nemusíte mít rytmus, nemusíte umět výmyk, nemusíte být ani nejrychlejší. Stačí dvě mozkové buňky, jak často říkám. Kdo by měl zájem, tak se mi hlaste, dám vám pak podrobnější informace. Skáčeme v Plzni - Líních!
Tužme se!!
A máme tu další lákavou nabídku! Kdyby si někdo chtěl udělat hezký víkend a být celosvětově uznávanej jako hrdina, tak v termín u 5.-7.6. děláme s Emilem kurz parašutismu pro prvoskokany. Prostě si sami vyskočíte z letadla. Je to jednoduchý, nemusíte mít rytmus, nemusíte umět výmyk, nemusíte být ani nejrychlejší. Stačí dvě mozkové buňky, jak často říkám. Kdo by měl zájem, tak se mi hlaste, dám vám pak podrobnější informace. Skáčeme v Plzni - Líních!
Tužme se!!
Hanka
20.2.2026 13:26Právě připravuji Olympijský běh, už jsou rozjeté přihlášky, tak se mi přihlašte, dokavad je to jen za dvěstěpáďo. Před prázdninami je to dobrá veselice na Petříně, po běhu slavíme vítězství všech v přilehlé hospodě vedle startu.
Zaškrtněte si 17.6. a šup na registraci! :-)
https://www.olympijskybeh.cz/zavody/praha-petrin-2026
Zaškrtněte si 17.6. a šup na registraci! :-)
https://www.olympijskybeh.cz/zavody/praha-petrin-2026
Martin
18.2.2026 9:54A až s Hankou procestujete celou Asii, doporučuji si pustit důchodcovskou variantu skákání BASE v podání Emílka.
https://www.stream.cz/rozhovory-o-robotice/neni-to-sport-ale-disciplina-preziti-parasutista-popisuje-proc-potrebuje-spis-laser-nez-odvahu-65456512
https://www.stream.cz/rozhovory-o-robotice/neni-to-sport-ale-disciplina-preziti-parasutista-popisuje-proc-potrebuje-spis-laser-nez-odvahu-65456512
PŘIHLÁŠKA
KALENDÁŘ
DISKUZE
FOTOGALERIE
DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT