Reference

Úvodní stránka > Reference

Za dobu naší působnosti jsme měli tu čest nabídnout své služby všem těm, kteří se rozhodli pro sebe něco udělat. Hanka Dvorská je známá kaskadérka, která je díky originalitě a úspěšnosti svých tréninků vyhledávanou instruktorkou mnoha známých osobností. Staňtě se jimi i vy!

Média s Hankou a o Hance:

 

Hanka Youtube channel

 

O našem cvičení řekli:

  • "Už jste se někdy cvičili na dosah generátoru positivní energie ? Že nééé? Vždyť tady v Praze je taková šance skoro každej den!! Chcete svítit jako sluníčka a zářit uspokojením na tím, že jste "si pořádně hrábli" ;))?? Někteří z nás tu neúnavnou usměvavou továrnu na positivní energii našli v Holmes Place na X-Bike spinningu, jiní v Local Blocku na Smíchově na lezecké stěně, semknutá skupinka bláznů už řadu let dostavá pravidelné „ozářování" na cvičení Sokola každý čtvrtek v Holešovicích „U průhonu" ;)) Že vás ten „kontakt" málem zabije, to si teda pište – po hodinovém čtvrtečním cvičení bolí svaly celého těla ještě v sobotu večer :-)  Ale baterky jsou dobitý, cítíte se výborně, víte, že v tomhle uspěchaném světě virtuálních realit a počítačových her děláte pro svého „fyzického panáka" něco pořádnýho ... Hanička Dvorská – naše fúzní sluníčko – z jehož nezměrné energie čerpáme - pořádá další kurz „ozařování" a říká tomu Boot camp. Prej to bude dokonce 1.5 HH (Hanko-hodiny) 3x týdně – no to bude máásóóó!! Já tam chybět nebudu ...  co vy??     Cvičenec Roman

 

  • "Vůbec nevím jak začít. Ještě stále jsem se nevzpamatovala z toho všeho, co jsem za pouhé 3 dny zažila. Jen chci podotknout, že navzdory tomu, co napíšu, to byl ten nejúžasnější víkend za posledních 6 let, co jsem zažila.." celý text zde

 

  • "Pokud chete poznat něco nového a opravdu účinně cvičit, nechoďte jen do posiloven. Poté, co jsem na internetu našel cvičení s Hankou Dvorskou, okamžitě jsem se přihlásil. A udělal jsem dobře. Je to blázen, ale ví co dělá. Cvičení s ní a jejími instruktory mě nesmírně motivovalo a věřím, že jsem často cvičil mnohem intenzivněji, než co bych sám dokázal v posilovně. Hodiny se vždy skládali z cvičení, které vyhovovalo všem. Hanka to myslí opravdu vážně a přímo až bazíruje na dodržování správných zásad při cvičení, což Vám umožní cvičit nejen bezpečně, ale i co nejefektivněji. Hodiny jsou vždy jiné, v kolektivu panovala velice dobrá a soutěživá atmosféra. Ale pozor, cvičení s Hankou je silně návykové."     Petr B.

 

  • "15 let jsem pracoval jako kaskadér, trénoval jsem jako atlet na 100, 200 a 400m. V současné době jsem ve 4. brigádě rychlého nasazení. Tělesno přípravu mám za 1, zvedám 130kg v bench-pressu, jsem zvyklý na kvalitní tréninky, ale Hanka Dvorská má ve své hodinovce něco navíc. V kvalitním tempu, jenž doprovází hudba se střídají protahovací a silové prvky proložené obratností. Každý kdo přijde odchází z tréninku zcela mokrý. Ale nemusíte se bát, cvičení a jejich intenzita jsou vybrána taková, aby vyhovovala všem i při různé úrovni kondice."     Ruda B.

 

  • Jsem dcera mé bláznivě maminky Haninky, která se mě tu snaží každou hodinu mučit i přes to, že jsem už celý týden nezlobila. Bohužel se cvičení nedá nijak šidit, takže mě jedině zachrání týdenní neschopnost od doktora. Ale na druhou stranu se asi docela líbím klukům, tak to asi zase budu muset vydržet:)     Míša D.

 

  • "Přesto, že mě o to nikdo nepožádal, cítím jako svou povinnost napsat pár pochvalných slov o Haničce.. Musím předeslat, že já, ačkoliv mám sport a s ním spojené radosti a požitky velice ráda, nemám ty nejlepší předpoklady být vrcholovou sportovkyní. Mimo jíné k tomu ani nemám od pána boha nadělenou postavu a nejsem soutěživý typ. Běh pro mě přestavuje utrpení rovné válce v Iráku či studiu jaderné fyziky a spíš než reklamu na sport bych mohl dělat osvětu třeba na význam kojení v životě dítěte. Jenomže Hanička představuje člověka, který dokáže, že každý z nás najde ve sportu zábavu, radost a v neposlední řadě si při sportování užije spoustu legrace a třeba i najde nová neopakovatelná přátelství. Nedá se odolávat - předpoklady nepředpoklady. Na úplném počátku všech příběhů totiž stála ona. Hanička mi představila novou dimenzi života a to nejen se sportem spojenou. Už navždy bude mým sportovním vzorem, motivací a mou úplně bláznivou a veselou kamarádkou."     Hanka H.

 

 

"Přestaňte si nalhávat, že pro sebe něco děláte. Vaše pravidelné cvičení je spíše legrace. Roky se v posilovnách snažíte cvičit na posilovacích strojích, doma šlapete na rotopedu. Vždy se však najde důvod, proč zrovna nyní nemáte čas si jít zacvičit. Bolí Vás záda a tuky se vesele ukládají dál a dál. Boot camp je nejlepší cesta, jak se opět dostat do formy a do pohody! Bude to těžké? ANO, ale ne nemožné. Boot camp přináší garantovaný výsledek. Po první půlce campu na sobě začnete zaznamenávat změny a po ukončení campu budou chtít Vaši prátelé znát Vaše tajemství.."     Hanka Dvorská

  

je to mazec napis

Související dokumenty: