FAQ - časté dotazy

Úvodní stránka > Bootcamp > FAQ - časté dotazy
Co přesně znamená Boot camp?

Boot camp je modernější, dokonalejší a hlavně zábavnější obměna cvičením obdobným tréninkům vojáků, založené na intenzivním drilu jednoduchých pohybových cvičení, které je velmi populární hlavně v USA. Boot camp je 6-týdenní cyklus pohybových cvičení probíhající 3 x týdně, vždy ráno od 6:45 - 7:45hod. Boot camp Hanky Dvorské však neklade důraz pouze na spalování tuku a zvyšování Vaší výkonnosti, ale i na teamovou spolupráci, radost z pohybu a celkovou zábavu při hodinách. A nejen to, v programu Boot camp zjistíte jak se správně stravovat, co je to správná životospráva, apod. Pokud Vám však ani to nebude stačit, může Vám poté Boot camp posloužit minimálně jako ideální seznamka:). Více se dozvíte zde

Nejsem trénovaný a mám strach, že nebudu stačit.

Nemusíte mít obavy. Účastníci Boot campu jsou vždy rozděleni do družstev dle jejich výkonnosti. Navíc, při hodině se každý instruktor snaží vybírat takové cviky a zátěž, aby ji zvládli všichni i přes to, že se často dostanete blízko svých limitů. Boot camp je výzva, kterou však můžete pokořit! Je samozřejmostí, že nikdy se necvičí víc, než co byste byli schopni zvládnout. Ale i naopak, nikdy neodejdete domů, aniž byste cítili, že jste pro sebe něco udělali. Budete motivování a inspirováni jak instruktory, tak i mezi sebou. Boot camp je o sebepoznání, zábavě a radosti z pohybu a ze života!

Mohou cvičit i ženy?

Samozřejmě, Boot camp nedělá rozdíly v pohlaví. A navíc, přišli byste o skvělou šanci jak se seznámit s novými přáteli.

Proč bych vůbec měl cvičit a účastnit se Boot campu?

Cvičením a absolvováním Boot campu ucitíte dramatické zlepšení Vaší fyzické i psychické kondice. Navíc se seznámíte s novými přáteli, kteří mají stejnou touhu jako vy - mít radost ze života, zdrávé tělo a mysl. Vaše denní dávka pohybů skončí ještě před tím, než se zbytek světa probudí a vy již budete o několik set spálených kalorií napřed!

Musím začít sportovat / cvičit ještě před začátkem Boot campu.

Vůbec ne. Máme klienty, kteří mají výbornou fyzičku, ale i ty, kteří ani nesportují. O každého účastníka se postaráme individuálně. Jednoduše řečeno, Vaši fyzičku začneme budovat tam, kde právě je. Vše co po Vás budeme chtít je to, abyste každý den dali do tréninku své maximum.

Jaké výsledky mohu po absolvování Boot campu očekávat?

Noví klienti mohou po absolvování celého campu očekávat 20 - 25% zlepšení a nárůst síly a vytrvalosti. Navíc můžeme z praxe konstatovat, že se zlepší i Vaše celková pohyblivost a tělesný stav. Pravidelné cvičení Vám též přinese houževnatost, zvýší Vaší mentální sílu, zlepší se Vám spaní a přestanete si stěžovat na ztuhlé svaly a klouby. Celkově se budete cítit více fit a posílí se Vaše sebevědoví i sebedůvěra. Většina klientů je po programu šokována jejich pokrokem. Je to ale podmíněno jedním - musíte vydrže až do konce!

Existuje nějaký Boot camp manuál?

"Byla jsem již hodněkrát požádána o sepsání manuálu jak cvičit, jíst a udržet si celkovou mladost a svěžest. Má jediná odpověd však zní: DISKOMFORTEM KE KOMFORTU" Hanka Dvorská

Co si mám vzít sebou a na sebe?

Vemte si to, v čem se cítíte pohodlně a příjemně, nejlépe nějaké sportovní oblečení. V zimním období (při cvičení venku) např. doporučujeme nějaké funkční thermo prádlo jako spodní vrstvu, druhou vrstvu s dlouhým rukávem, navrch šusťákovou bundu a kalhoty, čepici, rukavice a sportovní obuv. V letních měsících a do tělocvičny stačí tričko, trenky a sportovní obuv. Hygienické potřeby do sprchy si též přineste. Na hodiny je vhodné si přinést láhev s vodou a hlavně veselou mysl.

Může vstoupit do Boot campu uprostřed již začatého cyklu?

Ano, můžete. Cena se poté bude odvíjet od doby, od které se Boot campu účastníte.

Je možné dostat peníze zpět za zmeškané hodiny?

Ne. Cena, kterou platíte, je podobná jako školné, proto se za zmeškané hodiny peníze nevrací.

Kde hodiny Boot campu probíhají?

Hodiny Boot campu jsou vedeny převážně v přírodním prostředí. Je dokázáno, že cvičení venku zlepšuje funkci kardiovaskulárního systému, zvyšuje sílu a celkovou agilitu těla.  V zimních měsících využíváme tělocvičny a jiná sportoviště v centru Prahy. Většina cvičení v zimě probíhá v Tyršově domě, Újezd 450, kde probíhá i první hodina. Více se dozvíte zde

Jak často se budeme vídat a jak dlouho se cvičí?

Hodiny probíhají vždy v pondělí, středu a pátek od 6:45 do 7:45 ráno po dobu 6 týdnů. Na každou hodinu je NUTNÉ přicházet včas! Doporučujeme přicházet 15 min. předem.

Kdo hodiny vede?

Hodiny Boot campu jsou vedeny profesionálními instruktory, kteří se střídají podle obsahu hodin. Více se o nás dozvíte zde

Jaké druhy cvičení jsou v Boot campu začleněny?

O náplni jednotlivých lekcí během celého cyklu Boot campu se nejvíce dozvíte zde. Technika, provádění a zejména kombinace jednotlivých cviků v programu byla vyvinuta a mnoha lety prověřena Mgr. Hankou Dvorskou.

Kdy začíná další Boot camp?

Termíny jednotlivých Boot campů a dalších programů najdete zde. Nyní již přijímáme přihlášky do našeho dalšího Boot campu. Neváhejte proto a přihlašte se!

Kolik to stojí?

Informace o aktuálních cenách najdete zde.

Kdy mám zaplatit?

Platbu můžete provést bankovním převodem na náš účet nebo v hotovosti při první hodině cvičení.

Chci dárkový certifikát, jak ho můžu získat a jak ho lze využít?

Dárkový certifikát můžete darovat komukoliv na kom Vám záleží. Pak už je na samotném obdarovaném, kdy si dárkový certifikát vybere. Pro získání dárkového certifikátu vyplňte objednávkový formulář, zašlete poptávku na info@sportujme.cz  nebo ho objednejte na infolince 777 062 699. Obratem Vám odpovíme a domluvíme se na všech detailech. Více se o dárkovém certifikátu dozvíte zde

Jak se mám objednat / podat přihlášku?

Pro přihlášení do Boot campu vyplňte přihlášku, zašlete poptávku na info@sportujme.cz nebo volejte 777 062 699.  

                                

                                   prihlaska ikona

 

 

                          je to mazec napis