O nás

Boot camp Hanky Dvorské existuje v různých obměnách již od roku 1990. Díky jejím bohatým profesním zkušenostem ze světa sportu a instruktorské práce se známými sportovci a osobnostmi světového showbusinessu Vám tak může nabídnout ten nejefektivnější způsob, jak v poměrně krátké době opět získat sílu, zdraví a věčnou mladost.

Team:

V současné době je team složen z profesionálů v různých sportovních disciplínách, expertů přes výživu, relaxaci a dalších specialistů. Nabízíme tak fundovaný lektorský team, který je připraven Vám pomoci dosáhnout Vámi vytyčené cíle.

Mgr. Hanka Dvorská

hanka malá fotoGarant programu, profesionální kaskadérka, sportovkyně tělem i duší. Instruktorka aerobicu, spinningu, lyžování, snowboardingu, parašutismu, lezení, účastnice několika survivalových závodů, velká otužilkyně, zakladatelka Unicyclového oddílu, matka a babička, od roku 2022 nositelka Ceny Věry Čáslavské věnované Českým olympijským výborem.  O tom, jaká Hanka je se dozvíte zde.

 

Ing. Martin Gabla

martin maly fotoGarant programu, jeden z nejvšestrannějších sportovců, se kterým se můžete setkat. Reprezentant ČR v parašutismu, trenér lyžování, účastník maratonů, triatlonista (článek) a závodník dálkových motocyklových rallye. Pod jeho vedením si po absolvování programu Boot camp troufnete splnit své adrenalinové sny a zažít velká dobrodružství ve vzduchu, na souši, na vodě i pod hladinou moře. 

 

Mgr. Emil Franěk

Emil BCVelmi zkušený trenér národních reprezentačních ženských teamů v parašutismu v Čechách i v zahraničí. Nadšenec pro adrenalinové sporty, odvážný base jumper, otužilec, zakladatel unicyclového oddílu, citlivý psycholog. (Praha)

 

Support team

S programem Boot camp též spolupracuje řada externích trenérů a spolupracovníků z oblasti sportu a vědy.

 

  • Program Boot camp je díky své vyjímečnosti a originalitě pouze jediný svého druhu v České Republice a doposud nemá konkurenci. Boot camp založili lidé, kteří mají tělovýchovné vzdělání  a získali diplom na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy.   
  • Díky úzké vazbě s Fakultou tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy jsme schopni nabídnout profesionální služby v tělovýchově, které se snažíme neustále zdokonalovat včetně aplikování nových trendů v oboru apod.

 

Hanka Dvorská a její team se postará o to, že nejenom dosáhnete svých cílů, ale budete se při jejich dosahování i bavit!

 

                          je to mazec napis