PO - ST - PÁ    6:45 - 7:45AM Kalendář Boot Campů a ostatních aktivit
instruktoři:
HANKA DVORSKÁ, MARTIN GABLA
NEJEFEKTIVNĚJŠÍ KONDIČNÍ PROGRAM

 "BUĎ VĚRNÝ, TO SE VYPLATÍ" 

matBoot camp jede! Pro všechny z Vás, co s námi již sportují nebo teprve začnou, máme skvělou novinku! Pokud se zúčastníš více než jednoho Boot campu, odměníme Tě. Každý další Boot camp bude pro Tebe levnější a levnější. Mrkni se na to tady a VYSPORTUJ SI SLEVU! 

Naše BOOTCAMPY

HP86

BOOT CAMP 86

Začínáme hned 2.září! Stačí Vám jen ráno vstát a přijít. O vše ostatní se BOOTCAMP postará. Jsme totiž solidní firma!!! :-) Vstanu a přijdu!
>
HP1pol.

1/2 BOOT CAMP

Posledních 14 dnů v červnu Vám dáme návod, jak neshnít o prázdninách. Nechci shnít!
>
HP HaWe

ŠŤASTNÉ STŘEDY

Paní vedoucí jde do opravy. Než nám ji vrátí zpět do Bootcampu, budeme se scházet jen jednou týdně a běhat a cvičit venku. Budeme happy z toho, že to všechno můžeme dělat :-) Sejdeme se: st 17.4., st 24.4., pá 3.5., pá 10.5., st 15.5., st 22.5. Chci běhat a cvičit!  
>
BChp85

BOOT CAMP 85

Příroda to rozehrává na jaře - Bootcamp rozehrává svaly celej rok! Kdo chce vypadat v létě koukatelně, musí pro to prostě něco udělat. Tady se přihlaš a těš se na zázraky :-)
>
BC84hp

BOOT CAMP 84

Už jste se přihlásili na Bootcamp v Novém roce? Tak rychle! Kdo to prošvihne, tak mu ten Novej rok zase zestárne!!!!!😊 Raději se přihlásím!
>
BC83hp

BOOT CAMP 83

Venku přituhuje. TUŽME SE! Pořádnej warm up zažiješ jen v Bootcampu! Chci to zažít!
>
BC 82

BOOT CAMP 82

Přihlaš se hned teď, ať se máš celé prázdniny na co těšit. :-)  Bootcampu Nazdar!!! Hlásím se prosím
>
BC 81

BOOT CAMP 81

81. BOOT CAMP - nejlepší rozhodnutí, jak natrénovat na všechny prázdninové akce! Chci trénovat
>
HP80

BOOT CAMP 80

Jarní dny se prý vyznačují zvýšením aktivity všech živočichů. Tak to teda bude mazec! Móóóc se na Vás těšíme! :) Hlásím se
>
BC79

BOOT CAMP 79

V lednu si dává předsevzetí "hodit se do formy" každý. Ti, co to myslí vážně, přijdou do Bootcampu i v únoru! Myslím to vážně
>
BOOT CAMP 78

BOOT CAMP 78

Hodně štěstí a zdraví - to si všichni na Nový rok přejeme :). A my vám to v Bootcampu splníme! Splňte mi to prosím
>
HD besídka

VÁNOČNÍ BOOTCAMP BESÍDKA

Petřínské terasy zažijí 12.12.2022 velkou párty! Od 18.00 hodin se sejde smetánka 20. - 30. let a na parketě se odehraje nabitý program. Ženy půvabné, muži drsní, pistole nechte doma - ale souboje budou ostré! Drobný příspěvek na služebnictvo, kuchařstvo a vynikající restauraci s opulentnim rautem je 600,- Kč. Dva malé dárečky pro kamarády do tomboly, ať máme nakonec všichni radost :-) (pro jistotu si přibalte běhací věci na průzkum Petřínských svahů)
>
BOOT CAMP 77

BOOT CAMP 77

Na podzim doporučujeme běhat a cvičit, bo co jinýho dělat, že.. Doporučujeme náš Bootcamp, bo proč hledat složitě něco lepšího, že.. Chci běhat a cvičit
>
BOOT CAMP 76

BOOT CAMP 76

Po prázdninách to bude chtít zavést zase trochu režim, ne? Bootcamp se o Vás rád postará. Začínáme v pondělí 5.9. v 6:45. Přihlaš se hned teď a vůbec nic nerozmýšlej!!!
>
1/2 BOOT CAMP

1/2 BOOT CAMP

Kdo si chce užít aktivní léto, přijďte potrénovat na předprázdninový 1/2 BC! Jako bonus na poslední den Bootcampu pořádáme již tradiční Malostranský triatlon. Hlašte se zde!
>
BOOT CAMP 75

BOOT CAMP 75

Rozběháme a rozcvičíme na Vás všechno, co do teďka bylo líný. Kdo na krásný jarní Bootcamp nepřijde, bude toho do smrti litovat! Nechci toho litovat!
>
BOOT CAMP 74

BOOT CAMP 74

Do Bootcampu 74 nám přisviští jaro, odsviští nám covid. Petřín začne znova vonět, ptáci pípat, oblečení se začne zvětšovat, jarní energie se vlije do žil. To budete koukat, jak bude najednou všechno odsejpat! Přijďte si tohle všechno zažít :-) Chci to zažít
>
BOOT CAMP 73

BOOT CAMP 73

Jestli chcete mít ŠŤASTNÝ A VESELÝ alespoň každý druhý den v roce 2022, přihlašte se do BOOT CAMPU!
>
VÁNOČNÍ BOOT CAMP

VÁNOČNÍ BOOT CAMP

POUZE TÝDENNÍ! BUDEME SI JEN HRÁT. Jste zvědaví, co to zase bude? Tak to se musíte přihlásit! :)
>
BOOT CAMP 72

BOOT CAMP 72

Co Tě nezabije, to tě posílí!!! Ledová voda, extrémní nadmořská výška, ... ale zvláště BOOT CAMP obnoví Tvoji zašlou sílu!!! Chci být silný! / Chci být silná!
>
BOOT CAMP 71

BOOT CAMP 71

Zase to rozjíždíme na plný pecky! Budeme mít zase všichni radost! A nejlepší radost je zasloužená!!! Chci si zasloužit radost :)
>
1/2 BOOT CAMP

1/2 BOOT CAMP

Poloviční Bootcamp, ale užijeme si ho naplno!  Bude to akční, přihlašte se!
>
BOOT CAMP 70

BOOT CAMP 70

Chci být krásný, zdravý, veselý, utlouct depresi a zvýšit svůj sex appeal.  (Začátek 70. bootcampu se odkládá, sledujte diskuzi a fb)
>
BOOT CAMP 69 - pokračujeme! 30.11. - 18.12. 2020 (po a pá)

BOOT CAMP 69 - pokračujeme! 30.11. - 18.12. 2020 (po a pá)

Veselá mysl půl zdraví - to máme, .. tu druhou půlku doženeme společným Bootcampovým tělocvikem! TUŽME SE!
>
BOOT CAMP 68

BOOT CAMP 68

Otevíráme již o prázdninách!!! Jestli chcete být šťastní, hodně šťastní, otevřít svoji čakru, pročistit si auru a harmonizovat karmu :), přijďte již v pondělí 31.8. na Bootcamp!
>
BOOT CAMP 67 - pokračujeme! 11.5. - 29.5. 2020

BOOT CAMP 67 - pokračujeme! 11.5. - 29.5. 2020

Po koronáči rozjezd 3 týdny! Slunce, čerstvý vzduch, pohyb a dobrá nálada. To je jediná, dosud existující vakcína!!! Chci zabít coronavir
>
HOGO FOGO

HOGO FOGO

Přihlášky na HOGO FOGO Boot Camp víkend zde (kapacita omezena)
>
BOOT CAMP 66

BOOT CAMP 66

Nebude už ani tma, ani zima, ani náledí, ani vedro, ani komáři a hlavně ani davy lidí všude, kam se podíváš. Budou vás obletovat jen mírumilovní usměvaví instuktoři, kteří to s vámi myslí jen dobře :-) Budete šťastní!
>
BOOT CAMP 65

BOOT CAMP 65

Chodit do Bootcampu od Nového roku není žádný předsevzetí, chodit do Bootcampu je normální. Proto normálně 6. ledna přijďte a budeme dělat jakobynic.
>
PŘEDVÁNOČNÍ 1/3 BOOT CAMP

PŘEDVÁNOČNÍ 1/3 BOOT CAMP

Chodit posledních 14 dnů před vánocemi na Bootcamp? No to je snad povinnost! Kdo nepřijde,   bude tlustej a neohrabanej celej příští rok. Abrakadabra!!!
>
BOOT CAMP 64

BOOT CAMP 64

Na podzim když padá listí, ranní Bootcamp ten to jistí! Žádná podzimní melancholie, ale Bootcampová euforie! Bude sranda, přijďte!
>
BOOT CAMP 63

BOOT CAMP 63

Už se těšíte, jak to po prázdninách zase rozjedem? My už jo! Tak začneme hned 1. školní den, v pondělí 2. září, v 6:45 :-) Hurá do školy! Hurá na Bootcamp!
>
PŘEDPRÁZDNINOVÝ 1/2 BOOT CAMP

PŘEDPRÁZDNINOVÝ 1/2 BOOT CAMP

Od 10.6. - 28.6. dáme ještě 3 týdny tělocviku v Boot campu, a pak se nás až do září zbavíte! Tenhle předprázdninový Boot camp bude plný překvapení. Kdo nepřijde, bude toho litovat, bude smutnej a tlustej!!! "Nechci bejt smutnej a tlustej"
>
BOOT CAMP 62

BOOT CAMP 62

Bude teplo, bude světlo, budou pištět ptáci, Hanka bude furt něco říkat a Martin bude neoblomný ve svých tréninkových metodách. Bude to pěkný a budete šťastní. Přijďte na 62. Boot camp!
>
BOOT CAMP 61

BOOT CAMP 61

Šedesátej první boot už zase běží, ale jsme solidní firma a proto se klidně ještě můžeš připojit a běžet s námi!
>
BOOT CAMP 60

BOOT CAMP 60

Jen samá pohoda a pozitivní zážitky! A také speciální cviky na zvýšení elasticity šlach, vazů a svalů. Nic víc a nic lepšího už pro sebe udělat nemůžete :-) Přijďte do Boot Campu!
>
PŘEDVÁNOČNÍ 1/3 BOOT CAMP

PŘEDVÁNOČNÍ 1/3 BOOT CAMP

Předvánoční 1/3 Boot Camp se ponese v duchu štěstí, radosti a lásky k bližním na značkách. V Tyršově domě najdete oázu zdraví a pohody, na přilehlých svazích zažijete pokoru, lásku, pochvalu i odpuštění. Život je krásný!!!
>
BOOT CAMP 59

BOOT CAMP 59

VŮLE, SNAHA A TRPĚLIVOST - to je přesně to, co potřebujeme k dosažení úspěchu v jakémkoliv lidském snažení. No, a na Bootcampu tohle všechno přece pořád trénujeme! No, a proto jsme tak dobrý!!! Přihláška
>
BOOT CAMP 58

BOOT CAMP 58

3.9. je první školní den a začíná nám další bůťas! Všechny děti i bootcampáci se již teď o prázdninách těší na nový školní rok. Už brzy to zase začne! Hurááá :-)
>
1/2 BOOT CAMP

1/2 BOOT CAMP

1/2 BOOT CAMP = poloviční námaha, poloviční prachy, poloviční ztráta špeků, poloviční ranní vstávání, ALE! budete ÚPLNĚ šťastní!!!!! Chci být šťastný
>
HOGO FOGO BOOT CAMP VÍKEND, 8.-10.6.2018

HOGO FOGO BOOT CAMP VÍKEND, 8.-10.6.2018

Sportovní klání, společenská zábava, umělecké vyžití a spousta legrace při tom všem, to je naše HOGOFOGO. Prostě v POHO. Hlašte se, ať o nic nepřijdete!
>
BOOT CAMP 57

BOOT CAMP 57

Chcete hubnout do plavek? To je málo. Po Boot Campu z Vás navíc bude vyzařovat životní elán. Budete sexy nejen v plavkách, ale i oblečení!! Přihláška
>
BOOT CAMP 56

BOOT CAMP 56

Od 26.2. proběhne v Bootcampu opět prevence proti obezitě, prevence a léčení traumat páteře a kloubů a zvýšení flexibility vašeho těla. Poznáte zde vliv ranního optimismu na kvalitu dne. Přihlašte se a vše toto pocítíte téměř ihned!! :-)
>
BOOT CAMP 55

BOOT CAMP 55

V Novém roce nebude v novém Bootcampu nic nového. Řídíme se heslem: Co funguje - Neměnit!
>
1/3 BOOT CAMP

1/3 BOOT CAMP

Bootcampterapie - aneb jak prožít předvánoční shon v pohodovém rozpoložení? To vás naučíme 3 x týdně od 6:45 ráno. Večer budete usínat jako jezulátka. Přihláška
>
BOOT CAMP 54

BOOT CAMP 54

Podzimní bootcamp vás připraví nejen do života, ale hlavně na všechny přespoláky, které se v tento čas nabízejí. NejKOLOsálnější z nich je 50km KOLOBĚH Říp - Praha, po jehož zdolání budete moci již klidně a spokojeně zemřít. :). Neotálejte s přihlášením na obé, nabídka je omezená!! 
>
BOOT CAMP 53

BOOT CAMP 53

Od 4.září opět začínají cvičení s příběhem. Každá naše hodina má svůj vlastní neopakovatelný příběh a příBĚHY po Petříně jsou nezapomenutelné :). Otestujte, jestli vám bootcamp zachutná.
>
1/2 BOOT CAMP

1/2 BOOT CAMP

Half Boot camp, ale fully booted! Připrav se!
>
HOGO FOGO BOOT CAMP VÍKEND - 16.6. - 18.6.2017

HOGO FOGO BOOT CAMP VÍKEND - 16.6. - 18.6.2017

Víkend nabušený nejen sportem: BCR2, PBCO, APK, BCOZ, PP, POB, BCBS, BCF, FRK5. Že vám to nic neříká? Informace, program, přihláška - a víc už vědět nemusíte. Kořenov forever!
>
BOOT CAMP 52

BOOT CAMP 52

V posledním Bootcampu před prázdninami zažijete Bootcampové hody! Kdo zaváhá - nežere!!!
>
Kurz běhu 18.4. - 21.4.2017

Kurz běhu 18.4. - 21.4.2017

To nám to ale utíká! Už tu máme zase jaro a kurz běhu. Přihlašte se zde a všechno a všechny dohoníme!
>
BOOT CAMP 51

BOOT CAMP 51

Víte kde je místo silného zdroje energií? No přece v Tyršáku! A ukážeme Vám, kde ze země tryská ještě víc!!! Přihlašte se ..
>
BOOT CAMP SLAVÍ 50!

BOOT CAMP SLAVÍ 50!

Nenechte si ujít 50. BOOT CAMP - výstavní síň zdraví, osobního růstu a zdravého životního stylu. Pomocí komplexu kultivačních technik ovlivníme vaše tělo i duši! Budete zářit, budete šťastní!!! 
>
BOOT CAMP 49

BOOT CAMP 49

BOOT CAMP - lék budoucnosti. Jak jej získat a jak jej využívat? Zkuste ZDE.
>
BOOT CAMP 48

BOOT CAMP 48

Nikoho nepřemlouváme, na nikoho nenaléháme /jsme solidní firma/, pouze doporučujeme zapsat si červenou pastelkou, že v pondělí, 5.9. v 6:45 nepropásnout životní okamžik naplněn radostí a nekonečným štěstím. Klikni: "Chci radost a štěstí." 
>
MALOSTRANSKÝ BOOT CAMP TRIATLON - 17.6.2016

MALOSTRANSKÝ BOOT CAMP TRIATLON - 17.6.2016

Přijďte si ráno, v pátek 17.6. pro zážitek na Kampu! Pořádáme již 7. ročník MALOSTRANSKÉHO TRIATLONU. Poplaveme 400m v Čertovce, projedeme se 12km po cyklostezce kolem Karlína a proběhneme se 3 km po Petříně. Přijďte si zasoutěžit a udělat si hezké ráno. Start je v 6:15! PROPOZICE ZÁVODU,  PŘIHLÁŠKY
>
1/2 BOOT CAMP

1/2 BOOT CAMP

V posledním 1/2 Bootcampu před prázdninami zažijete tolik zážitků, že už si pro ně nebudete muset jezdit nikam na dovolenou! Máme pro vás nová překvapení a nové výzvy. Součástí půlbootcampu je také Malostranský triatlon. Zkusíš to?
>
BOOT CAMP 47

BOOT CAMP 47

18.4. - 27.5.2016 - HAPPY DAYS! 3 x týdně AKCE! Nabízíme exxxxtra zábavný tělocvik! Posledních 100 volných míst!
>
BOOT CAMP 46

BOOT CAMP 46

Jak sjednotit duši, tělo a mysl? Jak odstranit fyzické a psychické problémy? Jak být šťastný? To se dozvíte od našich zkušených terapeutů na pravidelných jarních setkání Bootcampu.
>
BOOT CAMP 45

BOOT CAMP 45

Pro zdraví a pohodu v dalším roce choďte do bootcampu!  Kliky: pomáhají při chudokrevnosti Dřepy: zlepšují trávení, zmírňují nadýmání Shyby: pomáhají při depresích, ničí viry Kotouly: euforizují Běh: urychluje metabolismus, zlepšuje vykašlávání  A NAVÍC: Vaši instruktoři k Vám přistupují s láskou!
>
BOOT CAMP 44

BOOT CAMP 44

Podzim přichází, a s ním i další boot, že je třeba odpočinku, to je velkej blud. Začnem za tmy a za světla skončíme, nějak se tu tužit musíme.
>
BOOT CAMP 43

BOOT CAMP 43

Zvýšená koncentrace endorfinů - neboli hormonů štěstí - podle nejnovějších výzkumů vyrovnává, uklidňuje a zvedá náladu jedince. Prokazatelně se zvyšuje při extatických, radostných a veselých zážitcích, které můžete získat jedině v Boot campu Hanky Dvorské. Hlašte se, bude nám veselo, radostně a budeme extatičtí! :)
>
MALOSTRANSKÝ BOOT CAMP TRIATLON - 26.6.2015

MALOSTRANSKÝ BOOT CAMP TRIATLON - 26.6.2015

Přijďte si ráno, v pátek 26.6.2015 pro zážitek na Kampu! Pořádáme již 6. ročník MALOSTRANSKÉHO TRIATLONU. Tentokrát plaveme v Čertovce, což se v tomto století ještě nikomu nepoštěstilo! Od 6.00 od rána na nás čeká vodník u Velkopřevorského mlýna. Poplaveme 400m, projedeme se na kole 12km a proběhneme se po Petříně 3km. Přijďte si zasoutěžit a udělat si hezké ráno! Propozice k závodu , přihlášky
>
HOGO FOGO BOOT CAMP VÍKEND

HOGO FOGO BOOT CAMP VÍKEND

Přijeďte si s námi zasportovat a užít si spoustu legry a jistých zážitků! Připravili jsme pro Vás HOGO FOGO víkend, na který jen tak nezapomenete :) Hlašte se, počet HOGO FOGO lůžek je limitován! 
>
1/2 BOOT CAMP

1/2 BOOT CAMP

Kdy se Vám vyplatí jít do Boot campu: 1. Když si chcete zlepšit náladu 2. Když si chcete zlepšit zdraví 3. Když nemáte v 6 ráno co na práci 4. Když chcete udělat ZMĚNU V ŽIVOTOSPRÁVĚ! Chcete?
>
BOOT CAMP 42

BOOT CAMP 42

DO BOOT CAMPU nebo NA BOOT CAMP? Mluvnický oříšek, který je nám fuk. Hlavně že se sejdeme, bude krásně, bude nám krásně, budeme krásní! A teď nám to krásně vyplňte :)
>
BOOT CAMP 41

BOOT CAMP 41

V našem bootcampu vám prozradíme velké tajemství! Tajemství zdravého života! Budete šokováni! Kam se hrabe zelený ječmen a sladkovodní řasa chlorela!!! Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a hlašte se již dnes!
>
BOOT CAMP 40

BOOT CAMP 40

Bootcamp radí. 3 předsevzetí do Nového roku: 1. NEPŘEŽÍRAT SE A NECHLASTAT! 2. CHODIT VČAS SPÁT! 3. VSTÁVAT BRZY RÁNO A JÍT CVIČIT DO BOOTCAMPU! Takže se přihlaštem zde :)
>
BOOT CAMP 39

BOOT CAMP 39

Přijďte si zaběhat do vrchu, po rovině, z kopce, přijďte si zaposilovat a protáhnout se, přijďte se ohýbat a skákat všemi směry. Přijďte si pro lepší náladu! :)
>
BOOT CAMP 38

BOOT CAMP 38

A je tu další bootcamp! Přemýšlíte-li, jak si udržet životní štěstí, jak zařídit mír na celém světě a jak pohádkově zbohatnout (hlavně na duši)? Přihlašte se a zažijte to, co nikdy v životě! :)
>
PRÁZDNINOVÁ BOOT CAMP JOGA NA KAMPĚ - OD 1.7.2014!

PRÁZDNINOVÁ BOOT CAMP JOGA NA KAMPĚ - OD 1.7.2014!

Pro všechny tuhé, zlenivělé, neprotažené, rozbolavělé, namožené, usportované, neohebné, upracované, přepracované až trudomyslné nabízíme fůzi radosti a štěstí :) při ranním joga-tělocviku na trávníku na Kampě. Začínáme 1.7.2014 za jakéhokoliv počasí. více jogínských informací zde, přihlášky zde 
>
BOOT CAMP 37

BOOT CAMP 37

Před tím, než zmizíte na prázdniny a budete nám kynout z dálek a zároveň kynout do plavek, střihněte si ještě poloviční, pouze 3týdenní bootcamp s ranním malostranským triatlonem v ceně! Přihláška k odběru 6packu zde
>
BOOT CAMP 36

BOOT CAMP 36

Na jaře se probouzí příroda a časně z rána také bootcampáci. Všechno kvete do krásy. Přijďte pohledět na tu nááádheru a kochejte se s námi! :) První krůček ke kochání
>
BOOT CAMP 35

BOOT CAMP 35

BÁSEŇ V únoru s boot campem začni Nový styl života načni! Ten, kdo si s námi už sportuje Ví, že údy si zpevňuje.  Báseň je to trapná, to my ale víme, Spíš ve vědách exaktních, Nade všemi čníme! Takže se znovu co? Přihlásíme :)
>
BOOT CAMP 34

BOOT CAMP 34

Trénink na vánoční besídku boot campu, která se koná v úterý 16.prosince 2014 v Lokal bloku, začíná v pondělí 6.ledna 2014 v 6:45 v Tyršáku. Přihláška
>
VÁNOČNÍ BESÍDKA - 17.12.2013, 18:00

VÁNOČNÍ BESÍDKA - 17.12.2013, 18:00

V úterý 17.12.si večer uděláme v Lokalbloku vánoční besídku s nadílkou. Chceš-li být nadělen, měl bys nadělit též. Každý proto vezměte 2 malé dárečky, které udělají radost tvým kamarádům. Před besídkou sledujte diskusi, máme pro vás ještě jedno pěkné AFTERPARTY překvapení:)  
>
BOOT CAMP 33

BOOT CAMP 33

Protože jsme solidní firma, tak cvičíme jen do vánoc. Během svátků pokoje a klidu Vám dáme svatej klid a pokoj. Využijte skvělé předvánoční nabídky a sportujte s námi! A teď se běž přihlásit.
>
MALOSTRANSKÝ TRIATLON - 11.10.2013

MALOSTRANSKÝ TRIATLON - 11.10.2013

Pojďte si s námi ráno prdnout tři disciplíny najednou - plavání, kolo, běh. Po rekonstrukci bazénu a upraveném Petříně po polomech hlásíme, že tentokrát už je to na ostro. Takže neváhejte a přihlašte se!
>
BOOT CAMP 32

BOOT CAMP 32

Školní rok začíná a boot camp s ním. Už jsme v šesté třídě. To to letí! Zápis do školy je zde
>
BOOT CAMP 31

BOOT CAMP 31

Cvičení podobné bootcampu jistě využívá i tradiční čínská medicína, my však dokážeme víc. Nejen že dobíjíme energii, zlepšujeme imunitu, snižujeme cholesterol a působíme dokonce protinádorově, navíc naše hodiny podporují vaší flatulenci, která je ku zdraví velmi potřebná :) Dobij se zde  
>
BOOT CAMP 30

BOOT CAMP 30

>
ZOBRAZIT CELOU HISTORII