Česká verzeEnglish version
 • testik
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17

Dosáhnout lepší fyzické a psychické kondice je hlavním smyslem každého cvičení. Boot camp se ale zásadně liší formou. Není to obvyklá "fitnesscentrová sterilní a samoúčelná činnost", je to teamová radost a vzájemná podpora při cvičení. Dostanete se ze své ulity, setkáte se s přáteli a se skutečným životem. Trénink v Boot campu nepřetrpíte, ale každou sekundu naplno prožijete!

 

 

hanka a martin

  

 "BUĎ VĚRNÝ, TO SE VYPLATÍ" 

matBoot camp jede! Pro všechny z Vás, co s námi již sportují nebo teprve začnou, máme skvělou novinku! Pokud se zúčastníš více než jednoho Boot campu, odměníme Tě. Každý další Boot camp bude pro Tebe levnější a levnější. Mrkni se na to tady a VYSPORTUJ SI SLEVU! 

  

BOOT CAMP 76

HP76Po prázdninách to bude chtít zavést zase trochu režim, ne? Bootcamp se o Vás rád postará. Začínáme v pondělí 5.9. v 6:45. Přihlaš se hned teď a vůbec nic nerozmýšlej!!!

 

 

1/2 BOOT CAMP

pulbcKdo si chce užít aktivní léto, přijďte potrénovat na předprázdninový 1/2 BC! Jako bonus na poslední den Bootcampu pořádáme již tradiční Malostranský triatlon. Hlašte se zde!

 

 

BOOT CAMP 75

276140365_5026475254110413_3720141351282114714_nRozběháme a rozcvičíme na Vás všechno, co do teďka bylo líný. Kdo na krásný jarní Bootcamp nepřijde, bude toho do smrti litovat! Nechci toho litovat!

 

 

 

BOOT CAMP 74

BC74Do Bootcampu 74 nám přisviští jaro, odsviští nám covid. Petřín začne znova vonět, ptáci pípat, oblečení se začne zvětšovat, jarní energie se vlije do žil. To budete koukat, jak bude najednou všechno odsejpat! Přijďte si tohle všechno zažít :-) Chci to zažít

 

BOOT CAMP 73

BC73Jestli chcete mít ŠŤASTNÝ A VESELÝ alespoň každý druhý den v roce 2022, přihlašte se do BOOT CAMPU!

 

 

 

VÁNOČNÍ BOOT CAMP                                  

HP christmas 21POUZE TÝDENNÍ! BUDEME SI JEN HRÁT.

Jste zvědaví, co to zase bude?

Tak to se musíte přihlásit! :)

 

 

 

 

hp Pozvánka_vánoční Boot Camp besídka

 

BOOT CAMP 72

HPBC72Co Tě nezabije, to tě posílí!!!

Ledová voda, extrémní nadmořská výška, ... ale zvláště BOOT CAMP obnoví Tvoji zašlou sílu!!!

Chci být silný! / Chci být silná!

 

 

 

 

 

 

 

BOOT CAMP 71

hp71Zase to rozjíždíme na plný pecky! Budeme mít zase všichni radost! A nejlepší radost je zasloužená!!! Chci si zasloužit radost :)

 

 

 

 

1/2 BOOT CAMP

Poloviční Bootcamp, ale užijeme si ho naplno! 

  Pondělí Středa Pátek
7. - 11.6. Petřín Petřín Petřín
14. - 18.6. Beach volejbal (Strahov) Petřín Svatojánské proudy
21. - 25.6. Bruslení (Ladronka) Petřín Malostranský triatlon

Bude to akční, přihlašte se!

 

BOOT CAMP 70 

BC70Chci být krásný, zdravý, veselý, utlouct depresi a zvýšit svůj sex appeal. 

(Začátek 70. bootcampu se odkládá, sledujte diskuzi a fb)

 

 

 

BOOT CAMP 69 - pokračujeme! 30.11. - 18.12. 2020 (po a pá)

BC69Veselá mysl půl zdraví - to máme, .. tu druhou půlku doženeme společným Bootcampovým tělocvikem! TUŽME SE!

 

 

 

 

BOOT CAMP 68

BC68Otevíráme již o prázdninách!!! Jestli chcete být šťastní, hodně šťastní, otevřít svoji čakru, pročistit si auru a harmonizovat karmu :), přijďte již v pondělí 31.8. na Bootcamp!

 

 

 

BOOT CAMP 67 - pokračujeme! 11.5. - 29.5. 2020

BC67Po koronáči rozjezd 3 týdny! Slunce, čerstvý vzduch, pohyb a dobrá nálada. To je jediná, dosud existující vakcína!!! Chci zabít coronavir

 

 

 

HF20hp

Přihlášky na HOGO FOGO Boot Camp víkend zde (kapacita omezena)

BOOT CAMP 66

BC66Nebude už ani tma, ani zima, ani náledí, ani vedro, ani komáři a hlavně ani davy lidí všude, kam se podíváš. Budou vás obletovat jen mírumilovní usměvaví instuktoři, kteří to s vámi myslí jen dobře :-) Budete šťastní!

 

BOOT CAMP 65

BC65 Chodit do Bootcampu od Nového roku není žádný předsevzetí, chodit do Bootcampu je normální. Proto normálně 6. ledna přijďte a budeme dělat jakobynic.

 

 

PŘEDVÁNOČNÍ 1/3 BOOT CAMP

BC13HP19 Chodit posledních 14 dnů před vánocemi na Bootcamp? No to je snad povinnost! Kdo nepřijde,   bude tlustej a neohrabanej celej příští rok. Abrakadabra!!!

 

 

BOOT CAMP 64

bc64Na podzim když padá listí, ranní Bootcamp ten to jistí! Žádná podzimní melancholie, ale Bootcampová euforie! Bude sranda, přijďte!

 

 

 

BOOT CAMP 63

bc63Už se těšíte, jak to po prázdninách zase rozjedem? My už jo! Tak začneme hned 1. školní den, v pondělí 2. září, v 6:45 :-) Hurá do školy! Hurá na Bootcamp!

 

 

 

PŘEDPRÁZDNINOVÝ 1/2 BOOT CAMP

harnonogramOd 10.6. - 28.6. dáme ještě 3 týdny tělocviku v Boot campu, a pak se nás až do září zbavíte! Tenhle předprázdninový Boot camp bude plný překvapení. Kdo nepřijde, bude toho litovat, bude smutnej a tlustej!!! "Nechci bejt smutnej a tlustej"

BOOT CAMP 62

bc62Bude teplo, bude světlo, budou pištět ptáci, Hanka bude furt něco říkat a Martin bude neoblomný ve svých tréninkových metodách. Bude to pěkný a budete šťastní. Přijďte na 62. Boot camp!

 

 

BOOT CAMP 61

bc61Šedesátej první boot už zase běží, ale jsme solidní firma a proto se klidně ještě můžeš připojit a běžet s námi!

 

 

 

BOOT CAMP 60

bc60Jen samá pohoda a pozitivní zážitky! A také speciální cviky na zvýšení elasticity šlach, vazů a svalů. Nic víc a nic lepšího už pro sebe udělat nemůžete :-) Přijďte do Boot Campu!

 

 

PŘEDVÁNOČNÍ 1/3 BOOT CAMP

bc 1,3 18Předvánoční 1/3 Boot Camp se ponese v duchu štěstí, radosti a lásky k bližním na značkách. V Tyršově domě najdete oázu zdraví a pohody, na přilehlých svazích zažijete pokoru, lásku, pochvalu i odpuštění. Život je krásný!!!

 

BOOT CAMP 59

bc58VŮLE, SNAHA A TRPĚLIVOST - to je přesně to, co potřebujeme k dosažení úspěchu v jakémkoliv lidském snažení. No, a na Bootcampu tohle všechno přece pořád trénujeme! No, a proto jsme tak dobrý!!! Přihláška

 

BOOT CAMP 58

hp573.9. je první školní den a začíná nám další bůťas! Všechny děti i bootcampáci se již teď o prázdninách těší na nový školní rok. Už brzy to zase začne! Hurááá :-)

 

 

1/2 BOOT CAMP

half1/2 BOOT CAMP = poloviční námaha, poloviční prachy, poloviční ztráta špeků, poloviční ranní vstávání, ALE! budete ÚPLNĚ šťastní!!!!! Chci být šťastný

 

 

 

HOGO FOGO BOOT CAMP VÍKEND, 8.-10.6.2018

hf2Sportovní klání, společenská zábava, umělecké vyžití a spousta legrace při tom všem, to je naše HOGOFOGO. Prostě v POHO. Hlašte se, ať o nic nepřijdete!

 

 

 

BOOT CAMP 57

hp57Chcete hubnout do plavek? To je málo. Po Boot Campu z Vás navíc bude vyzařovat životní elán. Budete sexy nejen v plavkách, ale i oblečení!! Přihláška

 

 

 

 

BOOT CAMP 56

hp56Od 26.2. proběhne v Bootcampu opět prevence proti obezitě, prevence a léčení traumat páteře a kloubů a zvýšení flexibility vašeho těla. Poznáte zde vliv ranního optimismu na kvalitu dne. Přihlašte se a vše toto pocítíte téměř ihned!! :-)

 

BOOT CAMP 55 

bc55V Novém roce nebude v novém Bootcampu nic nového. Řídíme se heslem: Co funguje - Neměnit!

 

 

  

1/3 BOOT CAMP

bc 1/3Bootcampterapie - aneb jak prožít předvánoční shon v pohodovém rozpoložení? To vás naučíme 3 x týdně od 6:45 ráno. Večer budete usínat jako jezulátka. Přihláška

 

 

BOOT CAMP 54

bc54Podzimní bootcamp vás připraví nejen do života, ale hlavně na všechny přespoláky, které se v tento čas nabízejí. NejKOLOsálnější z nich je 50km KOLOBĚH Říp - Praha, po jehož zdolání budete moci již klidně a spokojeně zemřít. :). Neotálejte s přihlášením na obé, nabídka je omezená!! 

 

BOOT CAMP 53

bc53Od 4.září opět začínají cvičení s příběhem. Každá naše hodina má svůj vlastní neopakovatelný příběh a příBĚHY po Petříně jsou nezapomenutelné :). Otestujte, jestli vám bootcamp zachutná.

 

 

1/2 BOOT CAMP

pulka bc newHalf Boot camp, ale fully booted! Připrav se!

 

 

 

 

HOGO FOGO BOOT CAMP VÍKEND - 16.6. - 18.6.2017

hf17Víkend nabušený nejen sportem: BCR2, PBCO, APK, BCOZ, PP, POB, BCBS, BCF, FRK5. Že vám to nic neříká? Informace, program, přihláška - a víc už vědět nemusíte. Kořenov forever!

 

BOOT CAMP 52

bc52nV posledním Bootcampu před prázdninami zažijete Bootcampové hody! Kdo zaváhá - nežere!!!

 

 

 

 

 

Kurz běhu 18.4. - 21.4.2017

behspring2017To nám to ale utíká! Už tu máme zase jaro a kurz běhu. Přihlašte se zde a všechno a všechny dohoníme!

 

  

 

BOOT CAMP 51

bc51Víte kde je místo silného zdroje energií? No přece v Tyršáku! A ukážeme Vám, kde ze země tryská ještě víc!!! Přihlašte se ..

 

 

 

BOOT CAMP SLAVÍ 50!

50Nenechte si ujít 50. BOOT CAMP - výstavní síň zdraví, osobního růstu a zdravého životního stylu. Pomocí komplexu kultivačních technik ovlivníme vaše tělo i duši! Budete zářit, budete šťastní!!! 

 

 

BOOT CAMP 49

hp49BOOT CAMP - lék budoucnosti.

Jak jej získat a jak jej využívat?

Zkuste ZDE.

 

 

 

BOOT CAMP 48

hp48Nikoho nepřemlouváme, na nikoho nenaléháme /jsme solidní firma/, pouze doporučujeme zapsat si červenou pastelkou, že v pondělí, 5.9. v 6:45 nepropásnout životní okamžik naplněn radostí a nekonečným štěstím. Klikni: "Chci radost a štěstí." 

 

MALOSTRANSKÝ BOOT CAMP TRIATLON - 17.6.2016

tri16Přijďte si ráno, v pátek 17.6. pro zážitek na Kampu! Pořádáme již 7. ročník MALOSTRANSKÉHO TRIATLONU. Poplaveme 400m v Čertovce, projedeme se 12km po cyklostezce kolem Karlína a proběhneme se 3 km po Petříně. Přijďte si zasoutěžit a udělat si hezké ráno. Start je v 6:15! PROPOZICE ZÁVODU,  PŘIHLÁŠKY

 

1/2 BOOT CAMP

pulbc16V posledním 1/2 Bootcampu před prázdninami zažijete tolik zážitků, že už si pro ně nebudete muset jezdit nikam na dovolenou! Máme pro vás nová překvapení a nové výzvy. Součástí půlbootcampu je také Malostranský triatlon. Zkusíš to?

  

BOOT CAMP 47

bc4718.4. - 27.5.2016 - HAPPY DAYS!

3 x týdně AKCE!

Nabízíme exxxxtra zábavný tělocvik!

Posledních 100 volných míst!

 

 

BOOT CAMP 46

hp46Jak sjednotit duši, tělo a mysl? Jak odstranit fyzické a psychické problémy? Jak být šťastný? To se dozvíte od našich zkušených terapeutů na pravidelných jarních setkání Bootcampu.

 

 

BOOT CAMP 45

hp45Pro zdraví a pohodu v dalším roce choďte do bootcampu! 

Kliky: pomáhají při chudokrevnosti

Dřepy: zlepšují trávení, zmírňují nadýmání

Shyby: pomáhají při depresích, ničí viry

Kotouly: euforizují

Běh: urychluje metabolismus, zlepšuje vykašlávání 

A NAVÍC: Vaši instruktoři k Vám přistupují s láskou!

 

BOOT CAMP 44

podzimPodzim přichází, a s ním i další boot,

že je třeba odpočinku, to je velkej blud.

Začnem za tmy a za světla skončíme,

nějak se tu tužit musíme.

 

BOOT CAMP 43

bc43Zvýšená koncentrace endorfinů - neboli hormonů štěstí - podle nejnovějších výzkumů vyrovnává, uklidňuje a zvedá náladu jedince. Prokazatelně se zvyšuje při extatických, radostných a veselých zážitcích, které můžete získat jedině v Boot campu Hanky Dvorské. Hlašte se, bude nám veselo, radostně a budeme extatičtí! :)

 

MALOSTRANSKÝ BOOT CAMP TRIATLON - 26.6.2015

bc tt poster 6Přijďte si ráno, v pátek 26.6.2015 pro zážitek na Kampu! Pořádáme již 6. ročník MALOSTRANSKÉHO TRIATLONU. Tentokrát plaveme v Čertovce, což se v tomto století ještě nikomu nepoštěstilo! Od 6.00 od rána na nás čeká vodník u Velkopřevorského mlýna. Poplaveme 400m, projedeme se na kole 12km a proběhneme se po Petříně 3km. Přijďte si zasoutěžit a udělat si hezké ráno! Propozice k závodu , přihlášky

 

HOGO FOGO BOOT CAMP VÍKEND

hf top hpPřijeďte si s námi zasportovat a užít si spoustu legry a jistých zážitků! Připravili jsme pro Vás HOGO FOGO víkend, na který jen tak nezapomenete :) Hlašte se, počet HOGO FOGO lůžek je limitován! 

 

 

1/2 BOOT CAMP

hp43Kdy se Vám vyplatí jít do Boot campu:

1. Když si chcete zlepšit náladu

2. Když si chcete zlepšit zdraví

3. Když nemáte v 6 ráno co na práci

4. Když chcete udělat ZMĚNU V ŽIVOTOSPRÁVĚ! Chcete?

 

BOOT CAMP 42

bc41hpDO BOOT CAMPU nebo NA BOOT CAMP? Mluvnický oříšek, který je nám fuk. Hlavně že se sejdeme, bude krásně, bude nám krásně, budeme krásní! A teď nám to krásně vyplňte :)

 

 

BOOT CAMP 41

hp zdravy zivotV našem bootcampu vám prozradíme velké tajemství! Tajemství zdravého života! Budete šokováni! Kam se hrabe zelený ječmen a sladkovodní řasa chlorela!!! Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a hlašte se již dnes!

 

 

BOOT CAMP 40

Bootcamp radí. 3 předsevzetí do Nového roku:

1. NEPŘEŽÍRAT SE A NECHLASTAT!

2. CHODIT VČAS SPÁT!

3. VSTÁVAT BRZY RÁNO A JÍT CVIČIT DO BOOTCAMPU!

Takže se přihlaštem zde :)

 

BOOT CAMP 39

hp39Přijďte si zaběhat do vrchu, po rovině, z kopce, přijďte si zaposilovat a protáhnout se, přijďte se ohýbat a skákat všemi směry. Přijďte si pro lepší náladu! :)

 

 

 

BOOT CAMP 38

bc38A je tu další bootcamp! Přemýšlíte-li, jak si udržet životní štěstí, jak zařídit mír na celém světě a jak pohádkově zbohatnout (hlavně na duši)? Přihlašte se a zažijte to, co nikdy v životě! :)

 

 

PRÁZDNINOVÁ BOOT CAMP JOGA NA KAMPĚ - OD 1.7.2014!

joga hpPro všechny tuhé, zlenivělé, neprotažené, rozbolavělé, namožené, usportované, neohebné, upracované, přepracované až trudomyslné nabízíme fůzi radosti a štěstí :) při ranním joga-tělocviku na trávníku na Kampě. Začínáme 1.7.2014 za jakéhokoliv počasí. více jogínských informací zde, přihlášky zde 

BOOT CAMP 37

6pack hpPřed tím, než zmizíte na prázdniny a budete nám kynout z dálek a zároveň kynout do plavek, střihněte si ještě poloviční, pouze 3týdenní bootcamp s ranním malostranským triatlonem v ceně! Přihláška k odběru 6packu zde

 

 

 

BOOT CAMP 36

tresenNa jaře se probouzí příroda a časně z rána také bootcampáci. Všechno kvete do krásy. Přijďte pohledět na tu nááádheru a kochejte se s námi! :) První krůček ke kochání

 

 

BOOT CAMP 35

bc35BÁSEŇ

V únoru s boot campem začni

Nový styl života načni!

Ten, kdo si s námi už sportuje

Ví, že údy si zpevňuje. 

                                     Báseň je to trapná, to my ale víme,

                                     Spíš ve vědách exaktních,

                                     Nade všemi čníme!

                                     Takže se znovu co? Přihlásíme :)

BOOT CAMP 34

bc34.2Trénink na vánoční besídku boot campu, která se koná v úterý 16.prosince 2014 v Lokal bloku, začíná v pondělí 6.ledna 2014 v 6:45 v Tyršáku. Přihláška

 

 

VÁNOČNÍ BESÍDKA - 17.12.2013, 18:00

besidka 2013V úterý 17.12.si večer uděláme v Lokalbloku vánoční besídku s nadílkou. Chceš-li být nadělen, měl bys nadělit též. Každý proto vezměte 2 malé dárečky, které udělají radost tvým kamarádům. Před besídkou sledujte diskusi, máme pro vás ještě jedno pěkné AFTERPARTY překvapení:)  

BOOT CAMP 33

hp trickoProtože jsme solidní firma, tak cvičíme jen do vánoc. Během svátků pokoje a klidu Vám dáme svatej klid a pokoj. Využijte skvělé předvánoční nabídky a sportujte s námi! A teď se běž přihlásit.

 

 

MALOSTRANSKÝ TRIATLON - 11.10.2013

bc 13Pojďte si s námi ráno prdnout tři disciplíny najednou - plavání, kolo, běh. Po rekonstrukci bazénu a upraveném Petříně po polomech hlásíme, že tentokrát už je to na ostro. Takže neváhejte a přihlašte se!

 

BOOT CAMP 32

hp mala hankaŠkolní rok začíná a boot camp s ním. Už jsme v šesté třídě. To to letí! Zápis do školy je zde

 

 

 

 

 

 

BOOT CAMP 31

pushupsCvičení podobné bootcampu jistě využívá i tradiční čínská medicína, my však dokážeme víc. Nejen že dobíjíme energii, zlepšujeme imunitu, snižujeme cholesterol a působíme dokonce protinádorově, navíc naše hodiny podporují vaší flatulenci, která je ku zdraví velmi potřebná :) Dobij se zde  

BOOT CAMP 30  

 

Akce

akce

 • získejte sebevědomí
 • zpevněte své tělo
 • utužte svou psychiku
 • překonejte lenost
 • buďte zdraví a krásní

 

      prihlaska ikona

Náhodně z galerie

   

 

Banner saucony Top4running

Vytvořilo Anawe